Viļņā Metalurgam divas devītās vietas

Nedēļas nogalē Viļņā notika futbola turnīrs „Ateitis Cup 2011” 2001. un 2002. gadā dzimušajiem futbolistiem. SK „Liepājas metalurgs” šajās sacensībās pārstāvēja treneru Rolanda Pocjuta un Aleksandra Stepanova komandas.

Abas komandas šoreiz ieņēma 9. vietu.

R. Pocjuta audzēkņi sacentās 20 komandu konkurencē, apakšgrupā spēlējot pret „Adrenalin” (Ukraina) -0:2; „Suduva” (Lietuva) – 0:0; „Žaibas” (Lietuva) – 1:0 un „G. Šitiko mok.” (Lietuva) – 0:0. Pēc apakšgrupas rezultātiem seko spēles par 9.-12. vietu un divas uzvaras pret „Ņeman” Grodņa – 3:2 (soda sitienos) un „Partizan” Minska – 2:1.

R. Pocjutis: „Turnīrs bija labi organizēts, pretinieki stipri. Prieks, ka iekrita spēlēt ar komandām, ar kurām vēl nebijām tikušies. Tā bija jauna un laba pieredze. Aizbraucām ne pašā stiprākajā sastāvā – no pamatsastāva bija tikai četri spēlētāji. Šajā turnīrā piedalāmies jau trešo reizi – pirms tam bija 1. un 3. vieta, šoreiz ar ne tik stipru sastāvu – 9. Esmu priecīgs, ka puikas guva spēļu pieredzi, kas ir svarīgi.”

Trenera Aleksandra Stepanova komandas apakšgrupas spēļu rezultāti:

Pret „Dinamo” Minska – 1:3, pret „Žalgierietis” – 2:1; „Junostj” Maskava -0:6; „Tauras” Kauņa – 5:0. Seko spēles par 9.-12. vietu, kurās atkal divas uzvaras pār „Žaibas” (Lietuva) 3:2 un „Zorkijs” (Krasnogorska) 2:1, ļauj metalurgiem ierindoties 9. vietā.

Treneris A. Stepanovs atzīmē, ka tikai divi spēlētāji komandā ir bijuši no pamatsastāva, un šoreiz dabūja spēlēt tie, kuri pie spēlēm tiek retāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *